fbpx
0

Koszyk

Dieta

SPALACZE TŁUSZCZU DOMOWEJ ROBOTY🔥 🔥 🔥

By 29 czerwca 2017 No Comments

SPALACZE TŁUSZCZU DOMOWEJ ROBOTY🔥 🔥 🔥

Dzisiaj o tym jak upichcić swój własny spalacz tłuszczu. Spalacze tłuszczu, które można kupić w sklepach z odżywkami nie zawsze działają na nas dobrze. Są one oparte na dużych dawkach stymulantów, takich jak kofeina lub mocniejszych alkanoidach, takich jak yohimbina lub geranium. Wszystkie one pobudzają mocno nasz układ nerwowy, doprowadzając w dłuższej perspektywie do problemów z wypalonymi nadnerczami, problemami hormonalnymi.

JAKIE SUBSTANCJE POZWOLĄ EFEKTYWNIEJ SPALAĆ TŁUSZCZ??

-Zielona herbata (poprzez zawarte w niej EGCG powoduje mniejszy rozpad noroadrenaliny pomagając utrzymywać szybszy metabolizm)

-Ostre przyprawy, takie jak pieprz cayen (wykazują działanie podnoszenia temperatury ciała i tym samym ilość spalanych kalorii nawet w stanie spoczynku)

-Kawa, a konkretnie kofeina(w umiarkowanych dawkach 100-200 mg. Większe będą dawały odwrotny efekt i zbytnio stymulowały nadnercza), która daje kopa energetycznego do treningu, zwiększa motywację, poprawia sprawność umysłową, przyśpiesza utlenianie kwasów tłuszczowych z komórek podskórnych

-Grejpfrut (badania pokazują, że pół grejpfruta dziennie obniża poziom insuliny na czczo)

-Cynamon (zwiększa wrażliwość insulinową naszych komórek i działa silnie antyoksydacyjnie)

-Imbir zmniejsza zmniejsza apetyt, rozgrzewa organizm i poprawia trawienie

-żen szeń (zwiększa dotlenienie organizmu, co skutkuje większą witalnością oraz lepszym utlenianiem kwasów tłuszczowych podczas wysiłku)

-Witamina D3 (nasila pozyskiwanie energii z zapasów tłuszczowych,zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn i poziom estrogenu u kobiet )

-CLA (sprzężony kwas linolowy hamuje enzym zwany lipazą odpowiadający za zmniejszenie wchłaniania nadmiernej ilości tłuszczu) znajduje się w maśle dobrej jakości

-Omega 3 (poprawia wrażliwość insulinową)

-L karnityna ( poprawia sprawność transportu tłuszczu do mitochondiów, czyli tkanek, które spalają bezpośrednio tłuszcz podczas ćwiczeń)

-Astragalus (poprawia wrażliwość insulinową oraz sprawność glikemii

-Cynk oraz chrom (Ludzie z niedoborami cynku mają tendencję do mniejszego poczucia smaku i woni potraw, a chrom niweluje zachcianki na słodkie)

Artur Jobda

About Artur Jobda

Leave a Reply